geminiPark

Bezpłatne maseczki dla odwiedzających

16-04-2020 13:25

Odwiedzający Gemini, którzy chcą zrobić zakupy w galerii, a nie zdążyli jeszcze zaopatrzyć się w maseczki jednorazowe, otrzymają je na stoisku w centrum handlowym.

Od 16 kwietnia, decyzją władz, obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Niestety nie każdy od wydania rozporządzenia miał czas, a nieraz i środki, aby zaopatrzyć się w maseczki jedno lub wielorazowe. Stąd też Gemini Park wychodzi z pomocą do mieszkańców Podbeskidzia.

Osoby, które wybiorą się na zakupy do sklepów lub punktów usługowych działających na terenie galerii, a nie zdążyły jeszcze zaopatrzyć się w niezbędną ochronę, otrzymają bezpłatne jednorazowe maseczki.

Jedna osoba będzie mogła pobrać jedną maseczkę. W sumie przygotowano ich kilka tysięcy. Rozdawane będą na stoisku przy Rossmannie do wyczerpania zapasów, w godzinach: 10:00-18:00. Maseczki rozdawane będą do niedzieli 26 kwietnia.

Celem akcji jest zapewnienie klientom jeszcze większego bezpieczeństwa podczas codziennych, niezbędnych zakupów w sklepie spożywczym, aptece, drogerii czy innych punktach handlowych oraz wyrównanie szans w dostępie do zalecanej przez władze ochrony. 

Gemini Park od ponad miesiąca dokłada wszelkich starań, aby zapewnić odwiedzającym bezpieczeństwo podczas zakupów. Zamontowane zostały dozowniki z płynem dezynfekującym. Teren galerii jest regularnie dezynfekowany, prowadzona jest także akcja edukacyjna w oparciu o zalecenia GIS i Ministerstwa Zdrowia. Również sklepy wprowadziły cały szereg działań, udostępniając płyn dezynfekujący, przygotowując rękawiczki jednorazowe, ustalając limity w liczbie klientów oraz w przestrzeganiu odległości od siebie. 

 

REGULAMIN AKCJI "ROZDAJEMY MASECZKI"

1. Maseczki wyadawane są osobom, które nie mają własnego zakrycia ust i nosa podczas obecności na terenie Gemini Park.

2. Jedna osoba może odebrać tylko jedną maseczkę.

3. Maseczki wydawane się w godz. 10:00-18:00 na stoisku przy salonie Rossmann.

4. Maseczki wydawane są do wyczerpania puli 3000 sztuk. Rozdawane będą do 26 kwietnia 2020.

5. Maseczki są maseczkami jednorazowymi, do jednokrotnego użycia.