geminiPark

BBTS przedłuża współpracę z Gemini!

26-03-2018 11:23

Drużyna Plus Ligi siatkówki męskiej - BBTS Bielsko-Biała oraz Gemini Park Bielsko-Biała podpisały umowę o współpracy na kolejny rok! Na mocy porozumienia, centrum handlowe będzie sponsorować i wspierać siatkarzy w całym 2018 roku.

Emocje związane z rozgrywkami jednej z najlepszych na świecie lig siatkówki męskiej, gromadzą wielu sympatyków tego sportu w bielskiej hali pod Dębowcem, a każdy mecz w lidze pełnej gwiazd i drużyn na światowym poziomie, jest sporą dawką atrakcji, których nie zabraknie również w tym roku w Gemini Park.

Zgodnie z umową, podpisaną na początku 2018 roku, bielskie centrum handlowe będzie często gościć siatkarzy BBTS-u, zachęcających klientów do udziału w meczach swojej drużyny. Spotkania jak zawsze będą dobrą okazją do zadawania pytań, robienia zdjęć i kolekcjonowania autografów. Ponadto, w Gemini Park odbędzie się również prezentacja drużyny. Dodatkowo, na facebook’owym profilu wygrywać będzie można zaproszenia na mecze BBTSu. Współpraca pomiędzy klubem a centrum handlowym, to również wiele atrakcji, upominków i konkursów dla kibiców podczas meczów, a także obecność „Geminka” – maskotki centrum handlowego. 

- Współpraca z Gemini Park jest istotna dla naszego klubu oraz kibiców BBTS-u. Nasi zawodnicy zawsze chętnie spotykają się z fanami siatkówki. To świetna okazja do spokojnej rozmowy, pamiątkowych zdjęć, no i ciekawe doświadczenie dla graczy. Bielska publiczność ma wiele sympatii i gorącego dopingu dla naszych siatkarzy, tym bardziej chcemy im podziękować. Zapraszamy na mecze i do Gemini Park! – mówi Piotr Pluszyński, Prezes BBTS Bielsko-Biała.

– Współpraca z lokalnymi organizacjami, instytucjami, inicjatywami także sportowymi to jeden z priorytetów Gemini. Partnerstwo z BBTS-em jest dla nas bardzo cenne, tym bardziej, że dzięki niemu przeprowadziliśmy wspólnie wiele ciekawych wydarzeń - spotkań z siatkarzami przy różnego rodzaju okolicznościach i świętach, prezentacji i akcji charytatywnych, co doceniają nasi klienci, kibice siatkówki w Bielsku-Białej – mówi Krzysztof Brączek, Dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała. – Poprzez zaangażowanie w kolejnym sezonie rozgrywek, chcemy wspierać lokalne tradycje sportowe oraz promować je wśród odwiedzających Gemini Park – dodaje.

Zapraszamy do uczestnictwa w meczach Plus Ligi, jednej z najlepszych siatkarskich lig na świcie, z udziałem BBTS Bielsko-Biała oraz odwiedzin Centrum Handlowego Gemini Park, w którym na wszystkich kibiców czeka sporo sportowych atrakcji!

bbts_wspolpraca_20180326_800x1200