geminiPark

10 tys. nagród na 10. urodziny Gemini!

16-05-2019 12:00

Gemini Park Bielsko-Biała obchodzi swoje 10. urodziny! Z okazji jubileuszu, w dniach od 15. kwietnia do 26. maja odbędzie się wielka impreza urodzinowa, a wszyscy goście wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowej Loterii Urodzinowej z ponad 10 000 nagród, w tym aż 3 samochodami Skoda City GO, ufundowanymi przez Salon Škoda KORCZYK.

Gemini Park jest obecne w Bielsku-Białej już 10 lat. Przez ten czas centrum handlowe stało się uznanym i rodzinnym miejscem, w którym odwiedzający znajdują rozrywkę, szeroką ofertę, a także produkty i usługi najwyższej jakości. 

Z okazji okrągłego jubileuszu Gemini Park przygotowało dla swoich Klientów mnóstwo niespodzianek, w tym Wielką Loterię, w której wygrać może każdy – nagród jest aż 10 000

Mechanizm loterii jest bardzo prosty. Wystarczy w dniach 15.04-26.05.2019 zrobić zakupy za co najmniej 50 zł i odebrać kupon loteryjny od sprzedawcy lub hostessy w Punkcie Obsługi Loterii. Punkty dostępne będą w dwóch miejscach: na linii kas hipermarketu Bi1 (w okolicach sklepów Verona i Tui) oraz w strefie eventowej (pomiędzy sklepami Monnari i Komputronik).

Wypełnione kupony należy wrzucić do urny, po wcześniejszym podbiciu kuponu przez hostessę. Niepodbite kupony będą nieważne. Dodatkowo, hostessy wydawać będą kupony z kodami kreskowymi do zeskanowania w kiosku multimedialnym, dzięki którym uczestnik dowie się od razu czy wygrał jedną z nagród natychmiastowych. Czeka: 2000 long pizz od Pizza Hut, 3000 cheesburgerów od McDonald's, 2000 hamburgerów od Doner Kebab, a także biżuteria, upominki i karty podarunkowe ufundowane przez sklepy w Gemini Park.

Każde 50 złotych wydane na zakupy, to jeden kupon loteryjny, a im więcej kuponów, tym większe szanse na atrakcyjne nagrody! 

Kupony wezmą udział w finałowym losowaniu, które odbędzie się 26. maja. Warto dać losowi szansę, bo nagrody są wprost wymarzone i przyprawiają o zawrót głowy: 3. szczęściarzy, którym przypadnie najwyższa wygrana, stanie się posiadaczami nowoczesnych i komfortowych samochodów Škoda Citigo. Głównym partnerem loterii jest Salon Škoda KORCZYK – wielokrotnie wyróżniany i nagradzany w konkursach branżowych autoryzowany salon i serwis marki Škoda.

Kolejnymi nagrodami głównymi będą: 55’’ telewizor Samsung 4K i laptop DELL, które ufundował salon Komputronik

Warunkiem przyznania nagrody jest osobista obecność laureata w miejscu losowania podczas uroczystego finału i posiadanie dowodu zakupu produktu (lub produktów), a także dowodu osobistego. Szczegóły dostępne są w Regulaminie

Zapraszamy do wspólnego świętowania 10. Urodzin Gemini Park Bielsk-Biała! Takich nagród nie można przegapić!