geminiPark

Zapisy na Bielską Dychę trwają!

Bieg na 10 kilometrów – dla początkujących jest pierwszym poważnym dystansem, dla zaawansowanych jednym z etapów do długodystansowych maratonów, dla kolejnych to możliwość sprawdzenia swojej formy, a dla jeszcze innych, idealną okazją do wsparcia potrzebujących! Już 30. września, ulicami Bielska-Białej pobiegnie wielu uczestników Bielskiej Dychy, a dochód z imprezy przeznaczony zostanie dla potrzebujących dzieci.

Bielska Dycha jest biegiem zarówno dla doświadczonych zawodników, jak i tych początkujących biegaczy – trasa jest szybka oraz w całości przebiegać będzie po asfalcie. Oprócz celu sportowego, na uczestników czekają nagrody, a także możliwość wsparcia inicjatywy remontu i wyposażenia świetlicy dla dzieci

Zapisy do biegu odbywają się na stronie www.bielska10.com.pl, poprzez zakup pakietu startowego, w kwocie 50 zł. Przy okazji wydarzenia, będzie można wesprzeć zbiórkę pieniędzy na stworzenie azylu dla dzieci, prowadzoną przez Fundację Imperium Sportu, zajmującą się zapewnianiem kompleksowej pomocy dzieciom i ich opiekunom.

Współorganizatorem oraz gospodarzem wydarzenia będzie Gemini Park Bielsko-Biała, gdzie usytuowane zostaną zarówno start, jak i meta biegu. Na osoby pragnące poprawić swoje rekordy życiowe, czekać będą pacemakerzy, w tym ambasador projektu: Jacek „Mezo” Mejer, który poprowadzi uczestników na 40 min. Pilotem biegu będzie właściciel Gemini Park – Rafał Sonik, a na kibiców czekać będzie wiele atrakcji dodatkowych i expo sportowe w centrum handlowym. 

Zachęcamy do udziału! Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.bielska10.com.pl.

 

Kliknij w mapę, aby powiększyć. 

20180612_bielska_dyszka_mapka

20180612_bielska_dyszka_plakat