geminiPark

7 maja wymiataj w Gemini z FOX Comedy!

Dla mamy, dla taty, dla siostry, dla brata – strefa atrakcji FOX Comedy i Cyfrowego Polsatu wymiata! Już 7 maja w Gemini Park zapraszamy całe rodziny do strefy „Dla każdego coś śmiesznego”. Czekają tam na Was atrakcje inspirowane kultowymi serialami emitowanymi na FOX Comedy, takimi jak: Simpsonowie, Muppety, Jak poznałem waszą matkę i Współczesna rodzina.  

Przyjdź i weź udział w naszej wymiatającej zabawie:

1. pobierz w strefie Program,

2. zbierz min. 3 pieczątki za udział w naszych atrakcjach

3. I odbierz upominek w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa.

 

W ramach atrakcji w strefie Dla każdego coś śmiesznego przygotowaliśmy:

Strefa Simpsonów: Śmiechomat! Pamiętaj, śmiech to zdrowie! Poćwicz przeponę i sprawdź, jak mocno potrafisz się śmiać na naszym specjalnym urządzeniu do pomiaru śmiechu! Jakości śmiechu surowym okiem pilnuje Homer z rodziną!

Strefa Muppetów: Pacynki! Wspaniała zabawa dla najmłodszych – zrób pacynkę swojego Muppeta i zabierz ją ze sobą! Pannę Piggy, Kermita czy Zwierzaka – niech wyobraźnia Cię nie ogranicza! 

Strefa Jak poznałem waszą matkę: Refleksomierz! Przybij piątkę Barneyowi! Sprawdź swój refleks! Czy Twój wynik będzie LEGENDARNY?

Strefa Współczesnej rodziny: Fotorama! Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Pokażcie, że i Wy jesteście współczesną rodziną! Niech wyobraźnia Was nie ogranicza! Odbitki jak ze starego polaroidu wręczymy na miejscu!

 

Zapraszamy całe rodziny już 7 maja w godz. 11-19 do Centrum Handlowego Gemini Park. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny, a doskonała zabawa – gwarantowana!

 

O FOX Comedy:

FOX Comedy to kanał komediowy oferujący wybuchową mieszankę komedii, dobrego humoru i beztroskiej rozrywki. Stacja zapewnia doskonały relaks w doborowym towarzystwie najzabawniejszych bohaterów telewizyjnych. Na FOX Comedy widzowie obejrzą zarówno współczesne seriale komediowe, pokazywane widzom po raz pierwszy w Polsce, jak i popularne sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych i wiecznie żywe klasyki. FOX Comedy to kanał dla widzów o mocnych przeponach! 

 O Cyfrowym Polsacie:

Cyfrowy Polsat to największa grupa medialno-telekomunikacyjna w Polsce posiadająca 5,9 mln klientów kontraktowych i świadcząca 16,5 mln usług: telefonii komórkowej, płatnej telewizji i dostępu do Internetu. W jej skład wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat – operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, Polkomtel – operator sieci komórkowej Plus, lider technologii LTE korzystający z najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych w rozwijaniu usług dla swoich klientów, Telewizja Polsat – wiodący polski nadawca komercyjny oferujący 24 popularne kanały telewizyjne generujące oglądalność na poziomie około 25%, IPLA – lider na rynku wideo ze średniomiesięczną liczbą użytkowników ok. 4 mln.. Platforma satelitarna Cyfrowego Polsatu zapewnia dostęp do ponad 175 kanałów, w tym niemal 80 w jakości HD, oraz nowoczesnych usług: Cyfrowy Polsat GO – dzięki której ponad 90 kanałów online i wiele innych treści na życzenie można oglądać na urządzeniach mobilnych, PPV, VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa, Multiroom HD. Oferuje usługę TV Mobilna w technologii DVB-T. Posiada własną fabrykę dekoderów. Świadczy usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu w bezprzewodowych technologiach LTE i HSPA+. Od maja 2008 r. Cyfrowy Polsat jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.  

 

cyfrowy_polsat_fox_20170507_plakat