geminiPark

Park W DECHE z nagrodą za najlepszą inwestycję!

Rodzice i dzieci wybrali! Najlepszą inwestycją dla dzieciaków w Województwie Śląskim został Park W DECHĘ, zlokalizowany przy Gemini Park Bielsko-Biała. Ten niezwykły obiekt rekreacyjny zwyciężył w konkursie „InwestujeMY w dzieci” zorganizowanym przez portal internetowy www.CzasDzieci.pl!

Ekologiczny i przyjazny, a przy tym nowoczesny i innowacyjny, taki właśnie jest Park W DECHE działający tuż obok Gemini Park Bielsko-Biała, który dzięki zaangażowaniu rodziców i dzieci zdobył główną nagrodę w tym prestiżowym konkursie. To nagroda szczególnie ważna, gdyż przyznana jest przez portal internetowy, który promuje najlepsze atrakcje dla dzieci w kraju.

Niepowtarzalny design i zastosowanie ekologicznych materiałów wyróżnia Park W DECHE spośród innych miejsc a oferta rozrywkowa jest wciąż powiększana i dostosowywana do potrzeb całych rodzin. Z nowym sezonem na odwiedzających czekają nowe atrakcje! Od maja dzieciaki mogą zaszaleć na wielkim, 12. metrowym GORYLu z dwiema zjeżdżalniami, torach wodnych czy też platformach do gry w mini krykieta.

Inwestorem Parku W DECHE jest przedsiębiorstwo Innowacyjne Spectra Sp. z o.o. Za projekt Parku odpowiedzialna była pracownia Brandy’s Design, która otrzymała prestiżową nagrodę w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2016, w kategorii najlepszy budynek użyteczności publicznej, za zaprojektowanie począwszy od fundamentów, a kończąc na wystroju wnętrz apartamentów Szuflandia w Wiśle. 

Portal CzasDzieci.pl wybiera miejsca, które wspierają rozwój najmłodszych. Bo czy istnieje lepsza inwestycja niż w rozwój dzieci? W ramach konkursu prezentowana jest infrastruktura. Portal przedstawia świetne pomysły, pasję i fantastycznych ludzi, którzy słowa w czyny zamieniają, dając dzieciom nie tylko ogrom radości, ale miejsca, w których mogą rozwijać się naprawdę.

Zapraszamy do zabawy w Parku W DECHĘ!

park_w_deche_20170608_nagroda 

 

park_w_deche_20170608_nagroda_plakat