geminiPark

Odwiedź Wioskę Świętego Mikołaja w Gemini

Czy Św. Mikołaj spełni nasze marzenia i zrealizuje całą listę prezentów? To pytanie, na które odpowiedź stanowi lista naszych dobrych uczynków. Ale dzięki Gemini Park Bielsko-Biała, będzie można osobiście porozmawiać o prezentach i świętach z najważniejszą dla dzieciaków postacią.

6 grudnia, Święty Mikołaj przeniesie swoją podbiegunową Wioskę wprost do Bielska-Białej. Od godziny 11:00 do 20:00 w Gemini Park odbędzie się wyjątkowe spotkanie z ulubionym bohaterem zimowej pory. 

Za kołem podbiegunowym wszystko przybiera białą barwę i spowite jest śniegiem. W Gemini Park będzie zdecydowanie bardziej kolorowo, a to za sprawą ogromnych igloo, które dzieciaki wraz z Elfami będą malować w świąteczne barwy. W strefie warsztatów nie zabraknie bombek, choinek, łańcuchów czy pocztówek, które najmłodsi przyozdobią brokatowym pyłem i zawieszą na wielkiej choince

Ten dzień swoją obecnością uatrakcyjnią również zawodniczki oraz zawodnicy z bielskich klubów siatkarskich. W godz. 14:00 – 15:00 będzie można spotkać się z zawodniczkami BKS Bielsko-Biała, a w godz. 16:00 – 17:00 z siatkarzami BBTS Bielsko-Biała. Sportowcy będą malować bańki choinowe, rozdawać autografy, nie zabraknie również wspólnych zdjęć. O godzinie 15:00 pojawi się również maskotka TS PodbeskidziaBeskidek, ktory na ten jeden wyjątkowy dzień zostanie pomocnikiem św. Mikołaja i będzie rozdawać dzieciom upominki, bawić się z nimi i pozować do zdjęć

Niepowtarzalną pamiątkę z tego dnia – zdjęcia ze Św. Mikołajem - będzie można wykonać w fotobudce, a bajkowi pomocnicy Świętego, zadbają o świetną zabawę. Na dzieciaki będą czekały animacje, tańce oraz konkursy z nagrodami.

Rodzice, którzy pragną, aby tego wyjątkowego dnia to właśnie Święty Mikołaj wręczył prezent ich dzieciom, mogą wcześniej przekazać swoje podarunki i sprawić, żeby to wydarzenie było jeszcze bardziej niezwykłe.

Zapraszamy na specjalne wydarzenie zorganizowane wspólnie ze Świętym Mikołajem - 6 grudnia, w godzinach od 11:00 do 20:00 w strefie eventowej Gemini Park Bielsko-Biała, na parterze.

mikolajki_20171206_plakat