geminiPark

Mam kota na punkcie psa w piątek 13.

„Myśl pozytywnie” - pod tym hasłem Fundacja „Mam Kota na Punkcie Psa”, wspólnie z Centrum Handlowym Gemini Park Bielsko-Biała organizuje akcję na rzecz bezdomnych zwierząt. W najbliższy piątek, 13. października, będzie można włączyć się w akcję pomocy zwierzakom i dodatkowo skorzystać z przygotowanych atrakcji.

Żeby skutecznie odczarować przesądną datę trzynastego w piątekFundacja będzie zachęcać do wsparcia swoich inicjatyw. Czarny kot, szczególnie tego dnia, będzie przyjaźnie mruczał i przymilał się do klientów Gemini Park. W okolicach salonu 4F przygotowane będzie specjalne stoisko fundacyjne, na którym poza zbiórką środków na karmę dla zwierzaków, będzie można skorzystać z zabaw, tatuaży zmywalnych dla dzieci, malowania buziek w niesforne mruczki oraz porozmawiać na temat wpływu (a właściwie jego braku!) czarnych kociaków na piątki trzynastego.

Akcja organizacji pozarządowej w bielskim Gemini rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa aż do 20:00. W ramach pomocy dla bezdomnych psów i kotów będzie można również zakupić specjalny kalendarz na 2018 rok ze zdjęciami podopiecznych, uratowanych przez Fundację zwierząt. 

Podczas piątkowej akcji Fundacji „Mam Kota na Punkcie Psa” będzie można również zaoferować swoją miłość i dach nad głową dla czarnej kotki o imieniu Puma i rudego kocura Mozarta

Do zobaczenia w piątek trzynastego w Gemini Park Bielsko-Biała. Wspólnie odczarujmy ten przesądny dzień, w myśl hasła Fundacji: Kochamy = pomagamy, mruczymy i nie marudzimy! 

 

20171013_mam_kota_na_punkcie_psa_plakat