Newsletter:


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę Gemini Park Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, pl. Szczepański 8, IV piętro, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz. U. z 2002 roku, nr 101 poz. 926 z późn. zm., oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną." Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

strona główna poprzedninastępny

Noc zakupów oraz warsztaty mody i urody!

30 września 2011

Odmień się tej jesieni: noc zakupów
14 października 2011 r., w piątek, CH Gemini Park zaprasza na Noc zakupów. W godzinach od 18.00 do 21.00 będzie można dokonać okazyjnych zakupów w sklepach, punktach usługowych i stoiskach. Sklepy biorące udział w akcji, a także kafejki i restauracje przygotowały rabaty i promocje sięgające nawet 30 %. Promocyjną ofertą objęte są sklepy z odzieżą dziecięcą, damską, męską, sportową, salony obuwnicze, drogerie.

W przeciwieństwie do posezonowych wyprzedaży rabaty i promocje w Noc Zakupów dotyczą nowych, jesienno-zimowych kolekcji. Każdy, kto wybierze się w piątkową noc do Gemini Park, ma szansę na wzbogacenie swojej szafy i kosmetyczki o wymarzone cuchy, buty i kosmetyki. Dodatkowo w piątkową noc można skorzystać z karty rabatowej Avanti.

Noc Zakupów to pierwsza odsłona akcji Odmień się tej jesieni. Kolejna nastąpi 5 listopada podczas Warsztatów urody i mody.
Noc zakupów to szalone ceny i super oferty.

Odmień się tej jesieni: warsztaty urody i mody
5 listopada 2011 r., w sobotę w godzinach od 12.00 do 20.00, CH Gemini Park zaprasza na Warsztaty urody i mody, drugą po Nocy zakupów odsłonę akcji Odmień się tej jesieni. Na terenie Centrum zagoszczą konsultanci z zakresu mody i urody. Stylistki doradzą, jak się modnie ubrać, podkreślając jednocześnie atuty swojej sylwetki i temperament, fizjoterapeuta powie, jak modelować sylwetkę i zrzucić kilka kilogramów, lekarz medycyny estetycznej i kosmetolog zaproponują odpowiednie zabiegi poprawiające wygląd skóry, wizażysta - makijaż, który odnowi i odmieni twarz, fryzjer zainspiruje pomysłem na nową fryzurę, stomatolog udzieli porad z zakresu stomatologii odmładzającej i estetycznej.  Wszyscy goście będą mogli wygrać cenne nagrody ufundowane przez Partnerów akcji.

Pamiętaj o Warsztatach mody i urody. Odmień się tej jesieni.  Wygraj fantastyczne nagrody.

Konsultanci biorący udział w warsztatach reprezentują:  Atelier Wizerunku Bożena Kowalska, MedCosmetic dr n. med.  Janusz Sirek Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej, Gabinet modelowania sylwetki Slim  Studio, Centrum Dietetyczne Naturhouse, Salon depilacji Nomasvello, Poliklinikę Stomatologiczną "Pod Szyndzielnią", Instytut Idealist, Oriflame, salon fryzjerski Claudio Contini Salone di Milano
Perfumerię  Douglas, salon optyczny Vision Expres , Ziko Aptekę, Inglot.


Partnerem specjalnym akcji jest firma Agata Meble, która zaaranżuje kącik porad stylistek. Patronat medialny nad imprezą objął portal BabskieBielsko.pl, którego stoisko również pojawi się podczas imprezy. Ekspertki z Babskiego Bielska zaprezentują kompleksowy program skierowany do kobiet w ciąży, ale i też pań dopiero ją planujących, jak i tych, które są świeżo "po". Zakres porad obejmie modę, urodę, zdrowie i sport, a także organizację ważnych wydarzeń z życia młodych mam np. „baby shower”.

Ulotka do pobrania: ulotka_moda.pdf

 Serdecznie zapraszamy.


-