geminiPark

Jubiler Verona w Gemini Park

Do grona najemców Gemini dołączył salon z biżuterią Verona. Lokal o powierzchni ponad 50 mkw. poszerzył ofertę jubilerską obiektu, dołączając do takich marek jak m. in. Apart, Taxor czy Swiss. Verona to jedna z odsłon marki YES, oferująca starannie wyselekcjonowane wzory i kolekcje biżuterii.

Verona to kolekcje biżuterii, w wyjątkowy sposób łączące trendy panujące w modzie z walorami klasycznego piękna. Ponadczasowe wzory idealnie podkreślają emocje i czułe gesty. Zakochana Verona emanuje ciepłem oraz rodzinnością, a jej włoski charakter przepięknie uzupełnia najważniejsze uroczystości, stając się najpiękniejszym prezentem, jaki można podarować bliskiej osobie.

- Biżuteria Verona to przede wszystkim nieprzemijająca klasyka. Piękno, które trwa mimo upływającego czasu. Zachwyca włoską stylistyką i szlachetnością wykonania. Idealna jako podarunek na każdą okazję – mówi Monika Klejewska, Menedżer Działu Marketingu YES. - Rozwijamy sieć Salonów Verona. Na nowe lokalizacje wybieramy centra handlowe, które najlepiej odpowiadają profilowi naszych klientów i cieszą się dużą odwiedzalnością. Mamy nadzieję, że klienci galerii Gemini odnajdą w naszym Salonie biżuterię, która trafi w ich upodobania – dodaje M. Klejewska

- Od ponad trzech lat obserwujemy w Gemini Park Bielsko-Biała stały wzrost obrotów najemców z branży biżuteryjnej. Dlatego zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty jubilerskiej o nowy salon. Verona to marka, która gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów, a także znajomość potrzeb klientów. W Gemini Park Bielsko-Biała stanowić będzie idealne uzupełnienie aktualnej propozycji biżuteryjnej – mówi Krzysztof Brączek, Dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko-Biała.

Sklep znaleźć można w narożnym salonie, naprzeciwko hipermarketu bi1 oraz biura podrózy TUI. 

 

Zdjęcia
verona_gpbb_01
verona_gpbb_02
verona_gpbb_04
verona_gpbb_03