geminiPark

Jeszcze większy Big Star w Gemini Park!

Big Star, który do tej pory znajdował się na 1. piętrze Gemini Park, teraz znaleźć można na parterze w nowej, większej lokalizacji. W salonie dostępna jest jeszcze większa oferta różnorodnych modeli jeansów, dopasowanych do potrzeb odwiedzających, bez względu na wiek.

Dzięki zmianom, Big Star znacząco powiększył swój salon, w którym znaleźć można również poszerzoną ofertę. Od 14. kwietnia sklep dostępny jest na parterze, tuż obok salonu 4F.

- Bielsko-Biała to dla nas ważna lokalizacja, w której jesteśmy obecni od wielu lat. Relokacja sklepu z 1 piętra na parter to nasza odpowiedź na preferencje klientów i dostosowywanie się do ich potrzeb. Sklep zaaranżujemy w naszym standardowym koncepcie Street, który charakteryzuje się jasnym, ciepłym wnętrzem i klarownym podziałem na asortyment. Dodatkowo wprowadzamy element digitalizacji w postaci ekranu na witrynie, na którym klienci będą mogli sprawdzić aktualne promocje i nowości lub zapoznać się z contentem wizerunkowym – mówi Maciej Bugajny, specjalista ds. marketingu

Od 1979 roku jeansy sygnowane znakiem BIG STAR są gwarancją najwyższej jakości i designu zgodnego z aktualnymi trendami. Od prawie 40 lat jeansy to żelazny element oferty marki, na przestrzeni lat uzupełniany o kolejne części garderoby oraz modowe dodatki. Dla projektantów BIG STAR praca jest pasją, odzież sztuką użytkową, a jeansy elementem kultury. Zaufanie i lojalność Klientów natomiast, to zobowiązanie do dostarczania produktów najwyższej jakości i odpowiadających zmieniającym się na przestrzeni lat trendom. Nieprzerwanie od 1979 roku.

Zapraszamy do nowego salonu Big Star!

Kliknij TUTAJ, aby sprawdzić lokalizację sklepu >>