geminiPark

Informacje prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami prasowymi dotyczącymi Gemini Park Bielsko-Biała.

MiniGemini - Witamy jesień!

Kasztanowe ludziki, żołędziowe koniki i bukiety z kolorowych liści - tak najmłodsi, podczas październikowego MiniGemini, powitają jesień.

Witamy jesień - informacja prasowa.

 

Nauka to sztuka

Wrześniowe spotkanie z cyklu MiniGemini upłynie pod znakiem nauki na wesoło. Najmłodsi, dzięki partnerowi akcji Unikids & Oxford Centre, wezmą udział w fantastycznych zajęciach. 

Wrześniowe MiniGemini - informacja prasowa

 

BKS AluProf w Gemini Park!

W najbliższe weekendy, przy okazji rozgrywek GEMINI CUP 2014, czeka na wszystkich miłośników siatkówki fantastyczne sportowe widowisko. Siatkarki bielskiego klubu BKS Aluprof rozegrają mecze pokazowe na plaży w Gemini Park Bielsko-Biała. 

Mecze pokazowe w Gemini Park - informacja prasowa

 

Nowe atrakcje na plaży w Gemini Park!

Tweety, Kot Sylwester i EkoLudki, a przede wszystkim nowy, wspaniały, duży plac zabaw. Już w ten weekend zapraszamy na plażę nad rzeką przy Gemini Park Bielsko-Biała. Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową.

Nowe atrakcje na plaży w Gemini Park! - informacja prasowa

 

Zadbaj o swoje serce z Gemini Park

W niedzielę, 10 sierpnia, w godzinach 10.00 – 18.00 w Gemini Park Bielsko-Biała odbędzie się akcja „Zadbaj o swoje serce”, w ramach której będzie można wziąć udział w bezpłatnych badaniach serca. Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową.

Zadbaj o swoje serce z Gemini Park - informacja prasowa

 

Sierpniowe MiniGemini

„Na straganie w dzień targowy… Tańcował igła z nitką…!” - podczas sierpniowego MiniGemi odbędą się warsztaty kulinarno-krawieckie z Przestrzenią Kreatywną Kotulińskiego 6. Zapraszam do zapoznania się z informacją prasową.

Sierpniowe MiniGemini - informacja prasowa