geminiPark

Prezentacja „Górali” przed kibicami w Gemini

Startuje nowy sezon piłkarskiej 1. Ligi! Z tej okazji 20 lipca w Gemini, odbędzie się prezentacja drużyny piłkarskiej TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, pełna atrakcji i niespodzianek dla kibiców. Wydarzeniu towarzyszyć będą wyjątkowe emocje dla wszystkich fanów „Górali”! 

W najbliższy czwartek, 20 lipca o godzinie 17:00 w Parku „W Dechę”, na terenie Gemini Park Bielsko-Biała, odbędzie się wydarzenie, na którym nie może zabraknąć prawdziwych kibiców piłki nożnej! Podczas prezentacji „Górali”, kibice po raz pierwszy zobaczą nowe stroje Podbeskidzia na nadchodzący sezon, a także nowych zawodników. Prowadzącym imprezę będzie znany z Polsat Sport Sebastian Staszewski. 

Dla kibiców przygotowano również wyjątkową okazję, która będzie w sam raz na cały sezon. Pierwsze 200 osób, które pojawi się w Parku „W Dechę”, otrzyma wyjątkowe koszulki, z jubileuszowym herbem nawiązującym do daty założenia klubu. Dodatkową atrakcją będzie koncert pochodzącej z Bielska-Białej wokalistki Gosi Andrzejewicz

Startujący sezon jest o tyle wyjątkowy, że będzie to 20. rocznica powstania Podbeskidzia, w nowej zmienionej formule. Nie można jednak zapominać, że  jeszcze wcześniej  pod Klimczokiem w piłkę nożną grano już w 1907 roku, kiedy powstał Bielitzer Fussball Klub – najstarszy z protoplastów Podbeskidzia. Przez wiele lat zmieniały się nazwy klubów oraz ich charakter, dokładnie tak, jak zmiennie przebiegały losy dwumiasta nad Białą. Różne źródła, z których wypłynęło obecne Podbeskidzie łączyły się kolejnymi fuzjami, aż do ostatniej właśnie w 1997 roku pomiędzy DKS-em Komorowice i BBTS-em „Włókniarz” Bielsko-Biała.

Z okazji 20-lecia działalności klubu, przez cały sezon Podbeskidziu towarzyszyć będzie szczególna oprawa wizualna: klubowy herb nawiązujący do rocznicy, dla kibiców wydana zostanie wyjątkowa seria klubowych upominków oraz szereg innych atrakcji.

Przypominamy również, że wystartowała już sprzedaż karnetów na cały sezon, dostępnych na stoisku TS Podbeskidzie w Gemini Park Bielsko-Biała. Dodatkowo w nadchodzącej rundzie zachęcamy do skorzystania ze specjalnego pakietu promocyjnego, który umożliwi zakup karnetu za symboliczną złotówkę! Kibic, który zachęci do zakupu karnetów dwie nowe osoby, otrzymuje swój karnet za 1 zł! Szczegóły na stronie internetowej klubu www.tspodbeskidzie.pl

Do zobaczenia na oficjalnej prezentacji TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, w najbliższy czwartek 20 lipca, o godzinie 17:00 w Parku „W Dechę”, obok Gemini Park Bielsko-Biała!