geminiPark

Gemini gra z WOŚP!

Życie i zdrowie ludzkie to największy dar i powód wyjątkowej troski. Szczególnie jeżeli chodzi o najmłodszych. Taki jest też cel tegorocznej zbiórki w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który startuje już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Gemini Park Bielsko-Biała.

14 stycznia, dzięki zaangażowaniu wszystkich Polaków, po raz kolejny, będziemy wspólnie kwestować na rzecz potrzebujących. Podobnie jak co roku, Gemini Park włącza się w tę akcję, współtworząc i dodatkowo wzbogacając program 26. Finału.

Zbiórka pieniędzy będzie prowadzona przez wolontariuszy przez całą niedzielę na terenie Centrum Handlowego, a w strefie eventowej odbywać się będą niezwykłe i atrakcyjne wydarzenia, na które z całego, czerwonego i orkiestrowego serca zapraszamy!

Od godziny 10:00, aż do 20:00 w centrum handlowym trwać będą ciekawe wydarzenia: dla dzieciaków wystąpi Claun Cyrulik, który zaprezentuje sztukę modelowania balonów oraz zaczaruje i osłodzi watą cukrową ten wyjątkowy dzień. W ramach edukacji i świadomości Grupa Małego Ratownika - Stowarzyszenie Ratownicze „RESCUE” prowadzić będą naukę i pokazy pierwszej pomocy, a także pomiary ciśnienia. 70. Harcerska Drużyna Artystyczna „Wiolinki” poprowadzi zabawy oraz gry dla dzieci, a także zaprezentuje występy artystyczne, w których przedstawi harcerskie piosenki i tańce. Na godzinę 12:00 zaplanowano inscenizację przedstawienia „Czerwony Kapturek”, przygotowaną przez Teatr Granda. Dodatkowo dla wszystkich dzieci przygotowano, ulubione i zawsze wyczekiwane malowanie buziek.

Centrum handlowe Gemini Park Bielsko-Biała, wspólnie z partnerami zapraszają na wyjątkowy 26. Finał WOŚP, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Spotkajmy się w strefie eventowej Gemini - do zobaczenia, siema! 


 

Aktualizacja

Kwota, którą zebrano podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gemini Park Bielsko-Biała, to: 26 325,50 zł. Tym samym, zeszłoroczny rekord zbiórki w Gemini Park został pobity!

 


 

20180114_wosp_plakat