geminiPark

Black Friday w Gemini Park!

Lista sklepów, w których obowiązywały będą zniżki na Black Friday, z roku na rok coraz bardziej ciekawi łowców okazji. To nie dziwi, w końcu Czarny Piątek kojarzy się przede wszystkim z zakupami w bardzo okazyjnych cenach! Serdecznie zapraszamy już 24 listopada do Gemini Park!

Czarny Piątek jest określany jako największy na świecie dzień wyprzedaży. Z promocyjnych ofert będzie można skorzystać również w Gemini Park. Z jakich?

Zachęcamy do sprawdzenia listy sklepów, które biorą udział w akcji oraz do śledzenia strony internetowej, facebook'owego fanpage'a oraz profilu na Instagramie Gemini Park. Na odwiedzających czekać będą różnego rodzaju oferty -  np. zniżki przy określonej kwocie wydanej na zakupy, specjalne limitowane oferty lub wyprzedaż wszystkich produktów. Oprócz ubrań, będzie można kupić także sprzęt elektroniczny. 

Kto lubi polować na promocje, powinien zaplanować zakupy w piątek 24 listopada. Będzie to również dobry moment, żeby zastanowić się nad prezentami świątecznymi dla najbliższych.

Kliknij TUTAJ, aby sprawdzić listę rabatów na Black Friday >>

Serdecznie zapraszamy do Gemini Park!

 20171124_black_friday_plakat