geminiPark

Bilety na 1. mecz Górali tylko w Gemini

Piłkarze TS Podbeskidzie przygotowują się do nowego sezonu. W najbliższą, 14 lipca, drużyna zaprezentuje się przed kibicami w sparingowym meczu z drużyną Górnika Zabrze. Bezpłatne bilety na to spotkanie dostępne są wyłącznie w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park Bielsko-Biała. Zapraszamy do kibicowania!

Na Stadion Miejski zapraszamy już o godzinie 19:30, na którą zaplanowano prezentację drużyny TS Podbeskidzia, w barwach którego pojawili się nowi zawodnicy oraz trener. Tuż po prezentacji, "Górale" rozegrają mecz sparingowy z Górnikiem Zabrze. Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie, ponieważ drużyna z Zabrza okazała się sensacją poprzedniego sezonu, zajmując ostatecznie 4. miejsce w ligowej tabeli. 

Wstęp na wydarzenie możliwy będzie wyłącznie z darmowym biletem dostępnym w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park, zlokalizowanym na parterze centrum handlowego. Liczba wejściówek jest ograniczona, natomiast w razie dostępności w dniu meczu, bilet będzie można odebrać tuż przed spotkaniem na stadionie. 

UWAGA: Jedna osoba może pobrać maksymalnie 5 biletów.

Serdecznie zapraszamy na mecz, ponieważ dla obu zespołów będzie to ostateczne przetarcie przed nowym sezonem ligowym, dlatego też emocji z pewnością nie zabraknie!

Bądźcie z "Góralami" od samego początku sezonu!

Aby sprawdzić lokalizację Oficjalnego Sklepu TS Podbeskidzie w Gemini Park, należy kliknąć TUTAJ >>