geminiPark

Angielski jest prosty – konkurs z empik school!

Warto zadbać o dobry start dzieciaków i inwestować w ich przyszłość oraz wiedzę od najmłodszych lat. Wielu specjalistów podkreśla, że nauka, szczególnie języków obcych, przychodzi najłatwiej w pierwszych latach życia, kiedy to mózg pochłania informacje w zawrotnym tempie. Gemini Park Bielsko-Biała zaprasza do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie zorganizowanym przez empik school!

Disney English oraz Kids Love English to nowatorskie kursy językowe adresowane dla dzieci od 3 roku życia. Ciekawa i atrakcyjna metoda edukacji językowej oferowana przez empik school jest realizowana przez profesjonalną kadrę lektorów, przygotowanych w zakresie pedagogiczno-fililogicznym.

Co zrobić, aby wygrać taki kurs dla swoich dzieci?

Wystarczy wziąć udział w konkursie przygotowanym specjalnie z okazji rozpoczętego roku szkolnego! Od 13 do 17 września na facebook’u Gemini Park bielsko Biała będzie można w kreatywny sposób uzasadnić dlaczego chcielibyście, aby to właśnie wasze dziecko uczyło się języków obcych?

Na autorów najciekawszych i najoryginalniejszych wpisów czekają dwa roczne kursy języka angielskiego dla dzieci w formule: Disney English oraz Kids Love English.

Szczegóły na fb.com/GeminiParkBielskoBiala.

20170913_konkurs_empik_school_plakat