geminiPark

600 darmowych biletów do Parku W DECHE

Dzieci lubią szaleć w Parku W DECHE i odkrywać wyjątkowę zabawę! Gemini Park z myślą o nich, przygotowało niespodziankę - super okazję do zgarnięcia darmowych biletów do Parku W DECHE! Warto więc zaglądnąć do Gemini i odebrać bezpłatne zaproszenia!

Wejściówki będą rozdawane w dniach 6-8 września. Aby otrzymać darmowy bilet do Parku W DECHE, należy zgłosić się do hostessy z paragonem zakupowym z Gemini Park, na kwotę min. 100 zł, za zakupy zrealizowane w powyższych dniach. Paragony można łączyć, jednak wymagana kwota 100 zł może pochodzić z maksymalnie 2 paragonów.

Punkt rejestracji paragonów zlokalizowany jest na parterze, w stefie eventowej, obok salonu Komputronik. 

Na odwiedzających czeka aż 600 biletów! Pula jest jednak ograniczona, dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji! 

 

Informacje dodatkowe:

- Dzienna pula dostępnych biletów to: 200 sztuk. Niewykorzystane wejściówki przechodzą na następny dzień,

- W czasie trwania akcji, uczestnik może przedstawić maksymalnie 5 paragonów z jednego sklepu,

- Jedna osoba może odebrać maksymalnie 3 wejściówki po przedstawieniu paragonu lub paragonów na wymaganą kwotę,

- Wejściówki ważne są do końca sezonu 2018 w Parku W DECHE, czyli do 20.10.2018 r., z zastrzeżeniem, że zakończenie sezonu uzależnione jest od pogody,

- W akcji nie biorą udziału paragony ze sklepów i punktów usługowych: hipermarket Bi1, Kantor, Poczta Polska, Apteka Ziko, a także paragony za zakup artykułów tytoniowych i alkoholowych. 

 

Kliknij TUTAJ, aby zapoznać się Regulamin Akcji. >>

Do zobaczenia w Gemini Park!

20180901_600_biletow_park_w_deche_plakat