geminiPark

500 pizz, wystawa oraz atrakcje na Dzień Dziecka

Jak szaleć, to szaleć! Zwłaszcza, że jest doskonała okazja do wyjątkowej oraz pysznej – dosłownie pysznej – zabawy! Już 1. czerwca z okazji najradośniejszego dnia w roku, Gemini Park Bielsko-Biała stanie się miejscem dobrej zabawy zarówno dla świętujących Dzień Dziecka, jak i tych nieco starszych, którzy odwiedzą centrum handlowe wraz ze swoimi pociechami.

Czego można spodziewać się w najbliższy piątek w Gemini Park? Tego dnia obowiązkowo trzeba odwiedzić Pizzę Hut, która od godz. 12:00 rozda całkowicie za darmo aż 500 pizz! Wystarczy tylko przyjść, a przy okazji pamiętać o refleksie – bo kto pierwszy, ten lepszy!

Na młodych amatorów słodyczy czekać będzie darmowa wata cukrowa, a także aż 2000 kolorowych balonów. Nikt nie ma wątpliwości, że w Dzień Dziecka nie może zabraknąć zabaw na świeżym powietrzu, dlatego wśród wydarzeń zaplanowano: konkursy z nagrodami, bajki, animacje oraz zawody sprawnościowe, ale również rysowanie kredą po chodniku, pokazy baniek mydlanych oraz malowanie buziek.

Do dyspozycji odwiedzających będzie również interaktywna wystawa „Połącz się”, która wprowadzi nas do świata rozwoju i metod komunikowania się na przestrzeni wieków. Wystawa jest również dobrą okazją, aby sprawdzić oraz poznać zasady działania otaczających nas urządzeń. Oprócz 11 w pełni interaktywnych stanowisk, dodatkowo czekać będzie również szereg aktywności z zakresu robotyki, programowania, eksperymentów oraz doświadczeń chemicznych.

Będąc tego dnia w Gemini Park, koniecznie trzeba odwiedzić również Park W DECHE oraz Park Linowy – każde z tych miejsc posiada tak wiele atrakcji, że warto zaplanować sobie na zabawę trochę więcej czasu! 

Musicie do nas wpaść koniecznie. To będzie niezwykły Dzień Dziecka – spędź go z nami, w Gemini Park Bielsko-Biała!